• Centrum Dietetyczne Aktiv-Diet - Dietetyk Jaworzno
Centrum Dietetyczne Aktiv-Diet Bogusława Zagórska

Dietetyk Jaworzno

Bogusława Zagórska

Dietetyk Jaworzno

​​​​​​ODCHUDZANIE TO MOJA PASJA !!!
DIETĄ MOŻNA WIELE ZMIENIĆ NA LEPSZE !

Nazywam się Bogusia Zagórska i jestem Dietetykiem Centrum Dietetycznego Aktiv-Diet w Jaworznie.

Jestem specjalistą do spraw żywności i żywienia człowieka nie tylko z zawodu, ale także z zamiłowania z wieloletnim doświadczeniem w branży dietetycznej oraz Laureatką Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Medycyny 2020 w kategorii „ Najlepszy Dietetyk „.

Moją misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego moja oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szerokorozumianej dietetyki.

Pracujemy wraz z mężem, który jest także Dietetykiem na autorskim systemie dietetycznym, przez co diety są tanie i proste w przygotowaniu.

Po latach dokształceń na studiach wyższych na Akademii Rolniczej w Krakowie, licznych ogólnopolskich szkoleniach w zakresie Dietetyki mogę jasno powiedzieć, że jestem ekspertem ds. odżywiania w zakresie nadwagi, otyłości, zaburzeń metabolicznych oraz chorób układu pokarmowego.
Zawsze dobieram jadłospisy indywidualnie, biorąc pod uwagę choroby, dolegliwości, preferencje smakowe w miarę możliwości, tryb życia, aktywność fizyczną i wychodzę ponad standardy wiedzy dietetycznej, aby klient był zadowolony z efektów diety, lepszego zdrowia, a jednocześnie nie męcząc się na rygorystycznej diecie. Nie traktuję moich podopiecznych szablonowo, ponieważ mimo podobnych chorób jakie każdy z nas posiada, każdy organizm jest inny.

Jestem osobą energiczną, łatwo nawiązującą relacje z ludźmi. We współpracy wymagająca, wytrwale dążę do wytyczonego celu. Pokazuję klientom, że właściwa dieta skutecznie poprawia stan zdrowia i wygląd ciała.

Moi klienci po spotkaniu ze mną nie mają innego wyjścia, jak tylko powiedzieć: „działam, chcę lepszego życia” i po tej magicznej deklaracji wszystko jest jasne - gubimy kilogramy konsekwentnie, bez rozczulania się.

Ja sama staram się żyć pełnią życia i przekazywać to innym. Nowe wyzwania, kolejne cele powodują, że nie stoję w miejscu.

Motywuję i inspiruję moich podopiecznych, aby wyglądali dobrze, szczupło, jednocześnie pokazując im, że mogą cieszyć się pysznym jedzeniem.

Wiele osób dziękuje mi, że poprzez schudnięcie w naszym Centrum Dietetycznym Aktiv- Diet zmienili swoje życie i zdrowie na lepsze.

Takie słowa są dla mnie dużym uwieńczeniem mojej pracy i motywują mnie do jeszcze większej pracy, licznych szkoleń i jeszcze większego wsparcia psycho-dietetycznego .

Osoby odchudzające mówią do mnie tak:
  • ze mną jest jak z dzieckiem,
  • trzeba mnie za rękę prowadzić,
  • przyszłam po bata, aby był nade mną,
  • sama się odchudzałam i waga nie szła w dół, a z Panią, to waga idzie jak burza...
Jestem takim opiekunem, przyjacielem, stróżem, który zawsze w biedzie, chorobie, w problemach, stresach zawsze Ci pomoże i zawsze możesz na mnie liczyć.
Zapraszam na wizyty !